infolinka +420 728 932 072      

O naši farmě - Herzige-farm.cz

Jak správně tušíte, náš rod je Germánského  původu a mělo by Vás vítat Roztomilé hospodářství.... Po bezmála 20 letech klasického hospodaření zpočátku na cca 50 Ha a posléze na 10 Ha  jsme se rozhodli pozměnit skladbu naší práce a začali jsme vyrábět sýr na bázi Gouda. Nyní jsme najeli na domácí korbáčíky, zkoušíme hermelínové sýry i  tvarůžky olomouckého typu. Je na Vás které z těchto a jistě i dalších pochutin , včetně jogurtů a biozákysů pro budoucno obstojí v konkurenci potravinových řetězců.

My můžeme dát do práce jak nasvědčuje naše Logo  SRDÍČKO. V další dekádě chceme k sýrům rozjet menší Pekárničku, aby był Parmazán na co namazat.....

Prasátka chováme již nyní a to jak na gril....Vietnamského původu, míseného divokou krví lesního bíložravce, tak Bílé ušlechtilé s Landrasem určené převážně na talíř s knedlem a zelím.... Do sýra přichází  mléko výhradně z plemene Jersey a Česká červenostrakatá., což je zárukou dobré tučnosti a dobrého zdravotního stavu našich dojnic, které se po většinu roku pasou pod širým nebem. V prostorách naší farmy je též k dispozici několik bytů, které jsou po většinu roku využity k rodinnému bydlení, jakožto i ubytovacím účelům.

Vážení zákazníci, v našem e-shopu si průběžně můžete nabídnout z našich produktů nejen živočišné, ale i rostlinné sezonní výroby a to zejména brambor, česneku a jiné zeleniny.   Toto je lepší objednat s předstihem.  Předejde se tím tomu, že zboží již nebude na skladě, neboť toto Vám budeme dopředu avízovat. Nemusím doufám zdůrazňovat, že na naší farmě žijeme ekologicky a  používáme povětšinou statková hnojiva.

To je tak vše, co jsem Vám chtěl sdělit a těšíme se na Vás jednak při elektronicko-obchodní komunikaci, nebo přímo na naší farmě, jakožto i na pravidelných sobotních Farmářských  Trzích v Libici nad Cidlinou, s kterým budeme jistě úspěšně spolupracovat.


 

Herzige Farm

designed by pub24 | contents ©2022 Herzige-farm.cz | powered by Online Shop Herzige farm & Quick.Cart